Кошик
318 відгуків

П'ятниця та Неділя – у нас завжди вихідні. Замовлення та повідомлення для компанії, надіслані зараз - будуть оброблені в робочий час Сб. та Пн.

Перуки Україна

+380 (96) 999-74-09
📱 Киевстар (+Viber)
+380 (93) 594-05-11
☎️ Life cell

Стрічка для фіксації перуки — 7 способів застосування

Стрічка для фіксації перуки — 7 способів застосування

1 Кріпимо перуку до голови на стрічку

Пряме призначення стрічки для фіксації перуки - стрічки для перук. Якщо у вас вже є силіконові смужки або заплатки на бічній стороні перуки, де він знаходиться перед вашими вухами, просто додайте трохи стрічки для фіксації перуки з кожного боку, щоб перуку не зрушувався, навіть при сильному вітрі. Якщо у вас в перуці немає силікону використовуйте стрічку. Можна приклеїти стрічку для фіксації перуки і зберегти свій парик на 100% в безпеці!

 

 

2 Обмотка по всій окружності для максимальної фіксації при купанні і плаванні

У тих випадках, коли декількох ділянок стрічки для фіксації перуки недостатньо, як щодо повної окружності липкого матеріалу? Ні вітер, ні вода ніколи не скинуть перуку, якщо ви зробите це! Якщо перуку йшов з силіконовою смугою по краю основи, ви можете наклеїти стрічку для фіксації перуки прямо навколо. Ідеально підходить, якщо вам потрібно спати в перуці (наприклад, в походах з людьми, яких ви недостатньо добре знаєте, щоб при них «лисіти»), або якщо ви займаєтеся плаванням або пірнанням.

 

3 Приклеюємо накладку на стрічку а не на клей

Чи знаєте ви, що накладку волосся можна приклеїти стрічкою на голові і не використовувати клей для перуки? Для систем волосся, які ви носите 24/7 протягом тижня або більше, ви можете використовувати спеціальний тип стрічки для фіксації або клею для перуки, щоб щільно приклеїти систему волосся на сітці. Це робота, де потрібна професійна порада - носіння системи для укладання волосся протягом такого відрізка часу сильно відрізняється від того, щоб надягати і знімати перуку на початку і в кінці дня.

 

4 Фіксуємо сукні з низьким вирізом

Ви коли-небудь чули - стрічка для носіння на тілі, з допомогою них вдається носити топи з розрізами по пояс і інші ефектні вбрання без ризику відкриття частин тіла. Оскільки стрічка для фіксації перук медичного якості і, не повинна викликати шкірну реакцію, ви можете використовувати її, щоб тримати потенційно викриває одяг в потрібному місці, незалежно від того, скільки ви танцюєте і розважаєтесь.

 

5 Упаковка подарунків

Я знаю, я знаю, використання стрічки для фіксації перуки - досить дорогий спосіб обернути ваші різдвяні подарунки! Але у вас може не бути під рукою двостороннього скотчу або ви не зможете купити звичайну двосторонню стрічку терміново, і для випадкового подарунка, щоб стрічка була невидимою, можна використовувати стрічку для фіксації перуки!

6 Тимчасовий ремонт провислою поділ

Неизменно, если мой подол опускается, это пока я нахожусь и около. Я обычно ношу с собой несколько булавок о своей персоне в случае таких чрезвычайных ситуаций, но если у меня есть лента для фиксации парика, она делает гораздо более аккуратную работу по временному удерживанию моего подола на месте.

7 Остановить блузку от зияющих

Не знаю как у вас, но я часто встречаю, что застегнутые рубашки и блузки выпирают именно там, где я этого не хочу. Долгосрочное исправление заключается в том, чтобы зашить несколько маленьких застежек с внутренней стороны между кнопками или пуговицами. Но если я еще не успела это сделать, немного ленты для фиксации парика может спасти день!

Где купить ленту для фиксации парика в Украине?

У нас в магазине, просто нажмите кнопку ниже и лента для фиксации парика попадет прямо в корзину, где вы оформите заказ

P. S: Можна сказати своїм дітям, які бавляться або сперечаються: «Я склею вас двох з допомогою двосторонньої стрічки для фіксації перуки» це жарт звичайно, але у цієї стрічки є багато застосувань.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner