Кошик
318 відгуків

П'ятниця та Неділя – у нас завжди вихідні. Замовлення та повідомлення для компанії, надіслані зараз - будуть оброблені в робочий час Сб. та Пн.

Перуки Україна

+380 (96) 999-74-09
📱 Киевстар (+Viber)
+380 (93) 594-05-11
☎️ Life cell

Як купити перуку? Рекомендації

Як купити перуку? Рекомендації

Рекомендації як купити перуку в Україні?

Перуки — це більше, ніж просто відмінне доповнення до вашої рутині краси: вони можуть підвищити ваше почуття самооцінки, допомогти вам слідувати диктату вашої віри або зробити вас більш комфортніше, коли ви проходите лікування раку. Хоча потенційне використання перук дуже широко, ви виявите, що є деякі спільні кроки, які ви можете зробити, щоб переконатися, що ви купуєте кращий перуку для вашого способу життя і потреб.

Як вибрати перуку? Частина1

Вибір перуки

1. Вирішіть, чи ви віддаєте перевагу штучний перуку або перуки з натуральних волосся. Більшість перук виготовлені з синтетичних волокон, справжніх людських волосся або їх комбінації.

 • Синтетичні перуки особливо гарні для зберігання обсягу з короткими зачісками. Їх часто називають перуками «shake-n-go», тому що ви можете просто витрусити їх, коли ви їх забираєте, а потім надягнете.
 • Якщо ви відчуваєте втрату волосся через хіміотерапії, більшість волосся росте протягом шести місяців після останнього лікування. Багато ракові хворі воліють синтетичний перуку, тому що вони є більш доступним і тимчасовим варіантом. Зазвичай вони коштують від $ 50 до $ 500.
 • Перуки з натуральних волосся, як правило, більш універсальні у тому, що ви можете стилізувати їх кількома способами (в кінський хвіст, булочку, з завитками або хвилями) можете робити все, що зі своїм волоссям. Вони зазвичай залишаються в хорошому стані довше, ніж синтетичні перуки, вони також вимагають додаткового догляду.
 • Перуки з натуральних волосся дорожче і можуть варіюватися від 600 до 4000 доларів (дуже довгі перуки є найдорожчими).
 • Ви також можете знайти перуку на сіточці або з шовкової мереживною вставкою передньою кришкою (імітує природний ріст волосся). Розташовуйте волосся навколо обличчя в природній формі (не як суворий шов волосся на голові).

Спосіб життя в перуці

2. Розгляньте свій спосіб життя. Які у вас є потреби в рутині для догляду за волоссям? Чи хочете ви перуку, який ви можете надіти з мінімальним стилем і турботою, або ви хочете щось, що може бути ретельно продуманим?

 • Вам також слід подумати, чи потрібен вам перуку, який ви можете носити, коли тренуєтеся.

Форма обличчя

3. Шукайте перуку, який обтікає форму вашого обличчя. Ваш перуку може бути дуже привабливим, якщо ви обираєте той, який покращує форму вашого обличчя. Ось кілька загальних рекомендацій:

 • Круглі особи. Вони в цілому виглядають найкраще з короткими, загостреними перуками, волоссям, які прикрашають ключицю, або з більш довгими шарами, які потрапляють в підборіддя (але не над ним).
 • Серцеві особи. Розглянемо короткий виріз пікс, який можна зламати і мати деяку структуру (наприклад, Halle Berry), перуку з довжиною плечей з бічними щелепами або довгі шари з бахромою чубчика.
 • Овальні форми особи. Для більш коротких волосся знайдіть кошлатий боб (або довгий боб). Для довгого волосся знайдіть перуку, який тримає шаруваті кучері або хвилі. Виберіть перуку, який може містити багато тома, оскільки це зробить ваше обличчя більш повним.
 • Квадратні поверхні. Для квадратних осіб вибирає перуки, які пом'якшать вашу підрізування, наприклад, більш довгий, кутовий боб каре, стиль плечей з м'якими шарами або перуку з нецентральній частиною.

Перука який пододит під тон шкіри

4. Виберіть перуку, який доповнює ваш тон шкіри. У вас повинно бути загальне уявлення про те, який колір ви хочете, перш ніж купувати перуку. У вас може виникнути спокуса спробувати щось зовсім інше, якщо ви перебуваєте в магазині, але краще дотримуватися кольорів, які, як ви знаєте, будуть працювати для вас. Типи тону шкіри зазвичай діляться на три категорії: теплу, прохолодну і нейтральну.

• Визначте, який відтінок шкіри у вас, якщо ви не знаєте. Теплі тони шкіри, як правило, мають коричневі, горіхові або зелені очі. Якщо ви легко засмагаєте, тоді у вас, швидше за все, будуть теплі тони шкіри.

• На відміну від цього, якщо ви легко засмагаєте і маєте рум'яний колір на вашій шкірі, тоді у вас шкіра холодного відтінку. Нейтральні тони шкіри часто не мають очевидного відтінку шкіри (ні жовтого, не рожевого), і тому будуть сумісні з більшістю кольорів волосся.

• Теплі тони шкіри, як правило, носять кольори, такі як медові блондинки, каштанове коричневі тони, коричнево-чорні або червоні відтінки мідні кольори.

• Холодні тони шкіри зазвичай можуть носити платинові блондинки, золотисто-коричневі відтінки, руді червоні або чорнильні, воронячі чорні.

• Поговоріть з вашим перукарем, перш ніж ви підете купувати свій парик про ідеальному розрізі або кольорі перуки.

 

Як одягти перуку? Частина 2

Купівля перуки в інтернет магазині

1. Заходьте в інтернет-магазин перук. Після того, як ви вибрали перуку, який ви хотіли б придбати, ви можете зателефонувати нам або додати в корзину. Шукайте перуки з натуральних волосся, виходячи з ваших уподобань. Перуки можуть коштувати від 1000 гривень до 100 000грн. Переконайтеся, що ви знайшли перуку, який відповідає вашим потребам і вашому бюджету.

 • Ви також можете купити перуки онлайн в онлайн-магазинах. Купуючи перуку в Інтернеті, ви повинні мати гарне уявлення про розмірі, кольорі і стилі перуки, який ви купуєте, щоб він відповідав вашим потребам. Ви також можете використовувати свої вимірювання, щоб купити перуку, який підійде вашій голові належним чином.
 • Якщо ви страждаєте від раку, і купуєте перуку в рамках процесу хіміотерапії, ваша страхова компанія може покрити частину або всю вартість перуки. Існують також певні організації, такі як Суспільство раку молочної залози, які безкоштовно дають перуки, але в Україні можете таких і не знайти. Поговоріть зі своїм лікарем про своїх варіантах страхування і зверніться до програм підтримки раку у вашому регіоні, щоб дізнатися, чи маєте ви право на безкоштовний перуку або знижку на перуку (шейтель).

Вимірюємо окружність голови

2. Виміряйте окружність голови. Купуєте ви свій парик особисто або онлайн, вам потрібно знати розмір голови.

 • Візьміть ганчірку і оберніть її навколо голови. Він повинен починатися посередині вашого чола, спуститися до основи черепа, де перуку закінчиться, а потім завернути назад, щоб зустріти початок стрічки на лобі.
 • Переконайтеся, що ви обмотує стрічку навколо голови, щоб ви тримали стрічку над вухами.
 • Середній розмір окружності голови становить 22 дюйма (56 див.).

Зручний перуку

3. Перука повинен бути зручний. Тестування підгонки перуки є найважливішим елементом процесу покупки. Ви хочете, щоб переконатися, що ковпачок перуки щільно прилягає до голови, не дратуючи шкіру голови.

 • Багато шапочки в перуках забезпечені вкладками, які можна відрегулювати так, щоб вони відповідали розміру голови. Але ви повинні прагнути знайти перуку, який найбільш близький до вимірювання окружності голови.
 • Деякі перуки також містять двосторонню стрічку, що використовується для закріплення перуки на місці.
 • Якщо ви лисий, ви можете носити шматочки шапки черепа всередині шапочки, щоб перуку не дратував шкіру.
 • Якщо ви носите перуку над своїми натуральними волоссям, деякі перуки можуть бути надійно закріплені шпильками або гребінцями.

Регульована шапочка

4. Використовуйте регульовану смугу так, щоб перуку залишався на місці. Ви можете турбуватися про те, щоб тримати свій парик на місці, коли ви його носите, але можуть з'являтися перуки з регульованою групою, яку ви можете пристосувати до голови, щоб перуку залишався в безпеці.

 • Ви також можете купити подушечную лазню, яка являє собою набивку з гелем, яку ви одягаєте під перуку (шейтель). Смуга подушки зробить перуку більш зручним для носіння і полегшить будь-які точки тиску, спричинені носінням перуки.
 • Ви також можете використовувати захоплення перуки, який є регульованим оголів'ям з тканини, створює тертя навколо вашої волосний лінії. Це тертя допоможе перуки залишитися на місці.
 • Деякі люди також використовують toupee кліпси, які затискають у ваші власні волосся і перуку, щоб тримати перуку на місці.

Як доглядати за перукою? Частина 3

Правильно доглядайте за перукою

1. Захистіть перуку від тепла. Більшість перук можуть стати пошкодженими при нагріванні, якщо ви відкриєте дверцята духовки або готуєте їжу над плитою. Якщо ви хочете носити свій парик під час приготування або випічки, то надіньте сіточку для перуки (сітка для сну, сіточка для волосся) або засуньте його під шапку, щоб захистити перуку.

 • Ви ніколи не повинні використовувати гарячий фен для волосся, або інші засоби для сушіння перуки, так як це може пошкодити волокна перуки.

Шампунь для перуки

2 Вимийте перуки з натуральних волосся м'яким шампунем і кондиціонером. Синтетичні і натуральні волосся повинні стиратися кожні шість-вісім носок, особливо якщо ви тримаєте перуку протягом тривалого періоду часу кожен раз, коли ви його носите. Ви завжди повинні чистити перуку обережно за допомогою щітки для перуки, перш ніж вимити його, щоб видалити будь-які плутанини, незалежно від того, синтетичний перуку або перуку з натурального волосу. Якщо кучерявий парик, злегка проведіть пальцями по перуки, щоб видалити будь-якої плутанини перед пранням.

 • Щоб вимити синтетичний перуку для волосся, оберніть перуку навиворіт і занурте його в миску з холодною водою, додайте невелику кількість м'якого шампуню. Акуратно закрутіть перуку у воді і дайте йому просочитися близько п'яти хвилин.
 • Промийте перуку один-два рази, поки весь шампунь не буде видалений. Потім нанесіть кондиціонер на перуку і дайте йому полежати протягом двох хвилин, щоб кондиціонер проник у волосся. Використовуйте холодну воду, щоб обполоснути перуку (шейтль), поки весь кондиціонер не вымоется з перуки.
 • Як тільки кондиціонер буде видалений, загорніть перуку в сухому рушник і обережно погладьте перуку. Ви можете розпорошити дуже легкий шар кондиціонуючого аерозолю, на відстані 25-30 сантиметрів від перуки, як необов'язковий заключного етапу. Нехай перуку висохне на підставці для перуки, а потім почистіть його щіткою або розчісуйте його.
 • Не встановлюйте перуку під прямими сонячними променями і не намагайтеся чистити перуку, поки він ще вологий.

Мийте штучні перуки шампунем для синтетичних перук

3 Використовуйте шампунь для штучних перук для миття синтетичного перуки. Робіть це кожні шість-вісім носок і завжди чистіть перуку з допомогою щітки для перуки перед пранням. Ви можете знайти шампунь для синтетичних перук і кондиціонер в місцевому магазині по догляду за волоссям.

 • Налийте два ковпачка синтетичного шампуню для перуки в раковину або миску холодної води. Потім виверніть перуку навиворіт і занурте його у воду. Акуратно закрутіть перуку у воді і промийте його протягом приблизно п'яти хвилин. Використовуйте холодну воду, щоб обполоснути перуку, поки весь шампунь не зникне.
 • Налийте на перуку (шейтель) від одного до двох ковпачків кондиціонера. Нехай волокна поглинають кондиціонер, близько двох хвилин. Використовуйте холодну воду, щоб обережно видалити весь кондиціонер з перуки.
 • Візьміть сухий рушник і загорніть в нього перуку, вымачивая зайву воду. Ніколи не протирайте перуку, коли він мокрий.
 • Розпиліть активує кондиціонер над перукою для кондиціонування волокон перуки. Нехай перуку повністю висохне на підставці для перуки. Чистіть перуку, тільки коли він сухий.

Сушіть перуку перед носінням

4. Вийміть перуку перед тим, як одягти його.

Чистіть перуку, тільки коли він сухий, і використовуйте щітку для перуки, так як це гарантує, що волокна перуки не будуть витягатися або пошкоджуватися. Звичайна гребінець можуть розтягуватися і напружувати волокна.

Коментарі користувачів зі старої статті:

Питання: чи Буде перуку на моїх волоссі зігрівати мене, буде мені жарко?

Відповідь: Більш вірогідний; якщо, звичайно, досить холодна погода. Тоді вам буде зручно.

Питання: Я хлопець. Чи можу я купити перуку?

Відповідь: Звичайно. Будь-яка людина може носити перуку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner