Кошик
318 відгуків

П'ятниця та Неділя – у нас завжди вихідні. Замовлення та повідомлення для компанії, надіслані зараз - будуть оброблені в робочий час Сб. та Пн.

Перуки Україна

+380 (96) 999-74-09
📱 Киевстар (+Viber)
+380 (93) 594-05-11
☎️ Life cell

Як підібрати перуку до лиця?

Як підібрати перуку до лиця?

Керівництво зачіски перуки для різних форм обличчя

Вибір оптимального стилю перуки для вашої форми особи допоможе вам виглядати і відчувати себе краще. Три способи визначити форму обличчя:

 • Дзеркальний метод: встаньте перед дзеркалом і потягніть волосся назад. З милом або помадою намалюйте контур вашого обличчя на дзеркалі. Порівняйте обведений форму на дзеркалі з малюнками нижче.
 • Метод відстеження: обведіть контур особи по фотографії. Спостерігайте, яка форма розкривається.
 • Метод вимірювання: за допомогою лінійки або вимірювальної стрічки:
  • 1. Надіньте верхню частину скул.
  • 2. Виміряйте поперек лінії щелепи з широкої частини до широкої точки.
  • 3. Виміряйте поперек чола в найширшій точці.
  • 4. Виміряйте відстань від кінчика волосся до нижньої частини підборіддя.
  • 5. Порівняйте вимірювання з керівництвом нижче.

 

Як і де купити перуку в Україні?

Купити перуку з натуральних волосся можна на сайті у розділі «Натуральні перуки». Знайдіть і підберіть перуку до лиця вищої форми. Зайдіть в каталог підберіть натуральний парик, який підійде і купите, і вже завтра будете мати новий неповторний стиль і відчувати себе впевнено в новому перуці з натуральних волосся.

Доставка перук по всій Україні здійснюється за 1-2 дня

Овальне обличчя

Овальне обличчя

Опис: Вимірюючи особа, ваша довжина була приблизно в півтора рази більше ширини. Особа тільки трохи вже в лінії щелепи, ніж у скронях, з злегка округлої лінією волосся.

 Кращий вибір: з - за того, що особа збалансовано і пропорційно, можете носити практично будь-який стиль перуки Ви будете виглядати якнайкраще у всіх перуках, які знаходяться поза особи, підкреслюючи форму вашого обличчя.

 Уникайте: перуки з важкими ударами або великою кількістю прямого напрямки, які можуть додати вагу вашій особі.
 
Овальне обличчя

Кругле обличчя

Кругле обличчя

Опис: Особа приблизно в два рази ширше, ніж довге. У тебе цілий підборіддя і кругла лінія росту волосся. Найширша точка на щоках і вухах.

Кращий вибір: перуки, які додають повноти і висоти в короні. Шукайте зміщені від центру деталі. Можете носити короткі стилі, які мають розгорнуте напрямок назад, або перуки, які довший, ніж довжина підборіддя. Якщо ви виберете стилі перук з шарами вгорі (для досягнення повноти) і стилі, у яких інша частина шпильки знаходиться відносно близько до обличчя, обличчя буде виглядати довше і більш вузьким.

Уникайте: волосся до підборіддя з округлими лініями, які відображають круглу форму обличчя, центральні частині, дуже короткі стрижки і повноту по боках вух. Закруглені стилі зачісок, що закінчуються на підборідді, додадуть наповненості самої широкої частини обличчя, роблячи його більш широким.
 
Кругле обличчя

Обличчя у формі серця

Обличчя у формі серця

Опис: Коли ви вимірювали своє обличчя, воно було вузьким на лінії щелепи і широким на вилицях і / або лобі. Особа широко розкривається в скронях і лінії росту волосся і звужується до маленького ніжного підборіддя.

Кращий вибір: довжина підборіддя або більш довгі стилі перук, бічні розставлені стилі зачіски, зметені вперед шари навколо верхньої частини обличчя, м'які тонкі чубчика. Боб довжини підборіддя створює врівноважений погляд, даючи повноту, де це необхідно. Можете носити більш короткі перуки, однак, якщо ваше обличчя - драматичне обличчя у формі серця, вам потрібно буде вибрати перуки, які збільшують вагу в області задньої частини потилиці. Тим самим досягнете балансу між вираженими вилицями і вузьким підборіддям.

Уникайте: короткі, повні фасони з загостреними вирізами підкреслять верхню частину обличчя і змусять вас виглядати важкими. Занадто велику вагу на маківці створить вигляд більш довгого і більш вузького підборіддя.

 
Обличчя у формі серця

Квадратне обличчя

Квадратне обличчя

Опис: Обличчя таке ж широке, як і довга. У вас сильна квадратна лінія щелепи і квадратна лінія росту волосся.

Кращий вибір: від короткої до середньої довжини, особливо з хвилеподібною або округлою формою особи. Шукайте тонкі чубчика, периферійні частини і висоту в короні. Стилі з шарами і тонкими поглядами пом'якшать квадратний вид особи. Висота в короні буде подовжувати вашу симетричну форму. перуки з завитком або хвилею урівноважать прямі, симетричні риси обличчя.

Уникайте: прямих ударів з лінійними лініями, центральними частинами, стилями, які є довгими й прямими. Уникайте прямих бобів, які закінчуються на лінії щелепи. Ви можете носити багатошаровий боб, якщо він закінчується вище або нижче лінії щелепи.
 
Квадратне обличчя

Ромбовидное особа

Ромбовидное особа

Опис: Ваше обличчя найширше у вилицях з вузьким чолом. Лоб і лінія щелепи приблизно рівні по ширині. Ваша форма - це щось середнє між серцем і овалом.

Кращий вибір: майже все працює з вашої збалансованої формою обличчя. Спробуйте різні стилі натуральних перук. Якщо у вас драматична форма ромба - хочете короткий стиль, виберіть стилі, які мають вагу в області потилиці. Це дозволить досягти балансу між драматичними вилицями і ніжним підборіддям.

Уникайте: можете носити практично все, що завгодно. Якщо виберете стилі перуки з великою кількістю волосся навколо обличчя, ви приховаєте свої чудові риси обличчя.

 
Ромбовидное особа 

Довгаста або прямокутна форма обличчя

Довгаста або прямокутна форма обличчя

Опис: Особа довше, ніж ширше. Це приблизно однакової ширини на лобі і трохи нижче скул. Люди з видовженими формами можуть мати дуже вузьке підборіддя або дуже високий лоб. Обличчя виглядає довгим і струнким.

Кращий вибір: перуку з короткої або середньої довжини зменшать довжину обличчя. Краще залишитися зі стилями, які є завдовжки до плечей або коротше. Шари додають м'якості до прямих лініях обличчя. Шукайте бічні частини, щоб мінімізувати геометричну форму. М'які тонкі чубчика укоротять зовнішній вигляд довжини. Повнота з боків додасть ширину зовнішнього вигляду особи.

Уникайте: довгі перуки зроблять обличчя ще довше. Занадто велика висота подовжить особа. Уникайте центральних частин.
 
Довгаста або прямокутна форма обличчя

Грушоподібна форма обличчя

Грушоподібна форма обличчя

Опис: Особа характеризується вузьким чолом і є самим широким в щелепи, з круглим підборіддям.

Кращий вибір: стилі створять ширину на лобі і скронях, створивши ілюзію овального обличчя. Такі перуки привернуть увагу до верхньої частини обличчя. Волосся слід укладати близько до голови на ділянках і на потилиці, щоб мінімізувати ширину на лінії щелепи.

Уникайте: повних, довгих стилів перуки, які підкреслюють лінію щелепи.

 
Грушоподібна форма обличчя 

Ми заохочуємо і вітаємо прямі посилання на цю сторінку, але, будь ласка, не поширюйте, не копіюйте, не змінюйте і не створювати похідні роботи з нашого контенту без письмового дозволу. У такому разі залишайте на нас посилання на першоджерело!

 

Купити перуку з натуральних волосся в Україні Ви можете в розділі «Перуки з натуральних волосся»

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner