Кошик
318 відгуків

П'ятниця та Неділя – у нас завжди вихідні. Замовлення та повідомлення для компанії, надіслані зараз - будуть оброблені в робочий час Сб. та Пн.

Перуки Україна

+380 (96) 999-74-09
📱 Киевстар (+Viber)
+380 (93) 594-05-11
☎️ Life cell

Як вибрати перуку після хіміотерапії? Де купити?

Як вибрати перуку після хіміотерапії? Де купити?

Ми розуміємо, що у вас може бути багато побоювань з приводу втрати волосся при хіміотерапії.

Спочатку погляньте на ключові моменти нижче, особливо на натуральні перуки і системи заміщення волосся, підходять для людей, втрачають волосся під час хіміотерапії. Перуки для хіміотерапії і варіанти заміни волосся з-за випадання волосся. Недорогі до 2500 грн натуральні перуки найчастіше використовуються для тих, хто носить хіміотерапію. Випадання волосся як побічний ефект хіміотерапії.

 

За словами клієнтів найякісніше обслуговування в Україні дає магазин Parik.in.ua, якісні перуки за низькою ціною!
Понад 2100 позитивних відгуків про компанії та товари на червень 2021 року на сайтах, в соц.мережах, дошках оголошень!

Ключові моменти:

  • Дешеві натуральні перуки найчастіше купують ті, хто проходить хіміотерапію. Але в кого дозволяють фінанси ті звичайно купують натуральний перуку або систему заміщення волосся, виглядає природно.
  • Випадання волосся як побічний ефект хіміотерапевтичного лікування зазвичай носить тимчасовий характер, що означає, що волосся відросте, тому система заміщення волосся для власника хіміотерапії називається «коротким».
  • Деякі система заміщення волосся і медичні перуки, які необхідно закріпити на абсолютно голій шкірі голови з допомогою клею для перук, не підходять для тих, хто носить хіміотерапію, тому що, коли ваші нові волосся починають рости, перуку або система заміщення волосся не буде надійно утримуватися на шкірі голови.
  • Деякі приватні медичні страхові компанії та місцеві організації підтримки раку можуть допомогти з фінансовими витратами на медичний перуку або систему заміщення, але в Україні одиниці або немає взагалі:(.
  • За останні три роки доступність вибору перуки і систем заміщення волосся розширилася, що означає, що насправді існує величезний асортимент, щоб ви могли знайти те, що підходить вам.

Перуку і системи заміщення волосся після Хіміотерапії

Вибрати перуку Ви можете в розділі Перуки з натуральних волосся є дешеві до 2500 грн.

З нашого досвіду може бути дуже корисно зрозуміти, чому деякі перуки і система заміщення волосся можуть бути більш доступними, ніж інші, при хіміотерапії. Найпопулярніший перуку, який носять при хіміотерапії – дешевий натуральний перуку. Це тому, що деякі перуки можна купити недорого і легко доступні в будь-якому типі волосся з кількома варіантами кольору і стилю. За ними легко доглядати, їх можна прати, а потім залишити природно висохнути, і вони повернуться у своє стилізоване стан без додаткових зусиль. Але мінус вони виглядають не так природно, як натуральний медичний перуку або система заміщення волосся.

Ніщо не завадить вам вибрати система заміщення або медичний перуки з натуральних волосся. Крім того, система заміщення або перуки з натуральних волосся буде потребувати такої ж уваги, що і натуральні волосся, тому, як правило, його необхідно сушити феном або укладати. Це ускладнює догляд за ними, але це того варто.

Коли випадання волосся є побічним ефектом хіміотерапії, після лікування волосся відростає. Це правда, що зростання ваших нових волосся може бути іншою текстури, кольору і товщини, ніж раніше. Є кілька хіміотерапевтичних препаратів, які перераховують можливість тривалого стоншування або випадання волосся, але це виключно рідко означає, що переважна більшість людей, які втрачають свої волосся в якості побічного ефекту при хіміотерапії, будуть випробовувати їх відростання волосся.

Який перуку рекомендується при хіміотерапії, з урахуванням цього при виборі система заміщення волосся або перуки вам знадобиться тимчасовий або короткостроковий варіант перуки. З нашого досвіду, середній час носіння перуки під час хіміотерапії та зростання нового волосся становить від дев'яти до 12 місяців, на такий час можна купити перуку з натуральних волосся щоб бути впевненою, що він не буде кинуться в очі. Деякі люди носять довше, поки їх нові волосся не стануть такими, щоб вони відчували себе комфортно.

Ми знаємо, що це може здатися вам не тимчасовим, оскільки дев'ять місяців можуть здатися довгим часом, але з точки зору постачальника перуки вони можуть використовувати термін тимчасове або короткочасне випадання волосся. Жінки часто говорили, що вони дуже незадоволені тим, що їм не пропонували купити «преміальні» медичні перуки з натуральних волосся або систему заміщення волосся, однак у багатьох випадках натуральні перуки призначені для тих, хто носить їх протягом тривалого часу. Деякі перуки повинні бути прикріплені до шкіри голови за допомогою клею для перук, в основному натуральні мереживні перуки на сітці який повинен наноситися на повністю оголену шкіру голови, і це робить цей тип перуки невідповідним для тимчасових носіїв перуки, оскільки він не буде надійно прикріплюватися, коли ваші волосся відросте.

Ось чому деякі постачальники перук можуть сказати вам, що вони покажуть вам діапазон, прийнятний для тимчасового випадіння волосся. Незалежно від того, чи є медичний перуку синтетичним або з натуральних волосся, найбільш поширений тип, який носять люди, що проходять хіміотерапію, закріплюється на шкірі голови шляхом затягування внутрішніх ременів, які знаходяться всередині перуки. Це робить його придатним для носіння під час випадіння волосся після зростання нового волосся після хіміотерапії.

У кінцевому підсумку вибір медичного перуки або системи заміщення волосся повністю залежить від вас. Немає нічого, що могло б перешкодити вам поглянути на різні перуки і системи заміни волосся, щоб знайти те, що підходить саме вам. Поки ваш вибір підходить добре і надійно, вибір залишається за вами. Подивіться наше керівництво по розумінню різних типів перук, перук і систем волосся, щоб отримати всебічний огляд того, що доступно в розділі Перуки з натуральних волосся.

 

«Хотілося б мені знати трохи більше про перуках, перш ніж я відвідала магазин, тому що установник перук, не пропонував мені дорогих варіантів натуральних медичних перук, бо вона думала, що я не можу собі цього дозволити. Я була засмучена, я не знала, що деякі перуки не підходять для тих, хто носить хімію, тому що наші волосся відросте». Марія

 

Переходьте в instagram @parik.ukraine - завжди актуальні фото, відео та ціна, підписуйтесь зберігайте, запитуйте, дивіться відгуки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner