Кошик
318 відгуків

П'ятниця та Неділя – у нас завжди вихідні. Замовлення та повідомлення для компанії, надіслані зараз - будуть оброблені в робочий час Сб. та Пн.

Перуки Україна

+380 (96) 999-74-09
📱 Киевстар (+Viber)
+380 (93) 594-05-11
☎️ Life cell

Prom Оплата (Пром платіж)

Prom Оплата (Пром платіж)
Наш інтернет-магазин одним з перших став підтримувати безпечний тип оплати Prom Оплата!

Електронна торгівля і документообіг за останні два роки зробили в Україні карколомний стрибок і, здається, скрізь - одна віртуальна торгівля! Безліч віртуальних торговців відкривають десятки торгових "вітрин" і насправді буває таке, що переваги електронної торгівлі перетворюються на її недоліки.

За посиланням можете почитати і подивитися відео, що таке пром оплата

Навіщо була придумана Пром Оплата?

Щоб було менше шахраїв і шахраїв. Недобросовісні підприємці вводять в оману покупців, ховаючись за черговий назвою магазину, якого не існує. Не передають обов'язкові документи, або надсилають не той товар, який був замовлений, тощо. Сотні таких історій по всій Україні створюють перешкоду для розвитку електронної торгівлі, і для розвитку реального сектора економіки.

Тому що за результатами досліджень - більше половини потенційних покупців, побоюючись можливих шахраїв, містяться взагалі від покупки того, що потрібно, а переважна більшість тих, хто купує товари і послуги, схиляються до особистих контактів, або рекомендацій знайомих людей. Виходить, розвиток цивілізованого сучасного бізнесу призводить до прямо протилежного результату, тобто мало не натурального господарства, від якого протягом останніх тисячоліть людство старанно відходило.

Prom.ua додав функцію "Пром Оплата"

Маркетплейсы, такі як prom.ua, на якому кілька років вже існує наш інтернет-магазин, за цих обставин створюють зараз додаткові сервіси наприклад Пром Оплата і надають перевіреним продавцям додатковий авторитет, завдяки тому, що перевіряють і контролюють діяльність цих підприємців, перешкоджаючи, таким чином, недобросовісної діяльності.

Одним з таких інструментів, який у західних країнах існує багато років і є нормою для тих, хто має будь-які застереження щодо взаємодії з невідомими постачальниками - механізм розрахунку за товари або послуги, які купуються через сервіс Эскру (escrow). Це означає, що велика авторитетна майданчик, яка має відповідні процедури та ресурси, гарантує добросовісне виконання зобов'язань продавцем.

У цьому випадку, перевіривши постачальника, маючи впевненість у ньому, яка, в свою чергу, заробляється роками - торгова майданчик приймає оплату від покупця на свій спеціальний рахунок, у prom.ua це пром Оплата з якого перераховує гроші постачальнику тільки після того, як обидві сторони (покупець і продавець) підтвердили успішне завершення угоди, тобто коли один успішно виконав поставку, а інший підтвердив, що отримав належної якості товар або послугу.

Раді повідомити, що наш інтернет-магазин є одним з перших акредитованих постачальників, підтвердив статус надійного продавця і уклав угоду про оплату через сервіс "Prom Оплата".

Як працює пром Оплата

Тепер, якщо наш покупець хоче скористатися додатковими перевагами та забезпечити додаткову безпеку своїх покупок - легко при оформленні замовлення вибрати форму оплати "Prom Оплата" і виконати наступні кроки:

  1. Вибрати товар, що вас цікавить. Вибрати спосіб оплати пром Оплата та оплатити вартість товару за допомогою зручного інструменту (банківська картка та інші). Вартість товару не включає доставку, яка оплачується при цьому окремо. Гроші покупця зберігаються на рахунку маркетплейса prom.ua і можуть бути за вимогою покупця повернуті.
  2. Продавець перевіряє статус оплати, виконує комплектацію та направляє замовлення покупцеві.
  3. Після отримання замовлення, покупець перевіряє і підтверджує відсутність зауважень і протягом трьох днів Продавець отримує кошти зі спецрахунку prom.ua на свій рахунок які були зарезервовані за допомогою сервісу пром Оплата.

Обмеження на Пром Оплата

Зараз діє єдине обмеження на вартість покупки через пром Оплата - таким чином можна купувати товари вартістю до 14999 грн. включно. Однак, ми впевнені, що з часом якість сервісу буде поліпшуватися, а сума - збільшуватися.

Якщо у вас є які-небудь питання по оплаті пром Оплата, потрібна допомога або консультація з приводу користування сервісом від prom.ua пром Оплата , або з асортименту товарів, які пропонує наш інтернет-магазин - не зволікайте, звертайтеся до консультантів і в робочий час ми надамо вам всі необхідні відповіді.

Створюємо надійні відносини, забезпечуємо покупців якісними послугами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner