Кошик
446 відгуків
Перуки Україна
+380 (96) 999-74-09
📱 Киевстар (+Viber)
+380 (93) 594-05-11
☎️ Life cell

Накладні Бороди🧔🏻 Вуса🪒

Реалістичні накладні бороди купити

Якщо у вас є реалістична накладна борода з справжніх або штучних волосся, ви знайдете підходящі бороди для кожної трансформації. Всі бороди з справжніх волосся пов'язані вручну і мають спеціальну техніку пастижа. Завдяки своїм справжнім кольорам вони забезпечують оманливе реальний результат трансформації, який в іншому випадку можна побачити тільки в кіно і театрі. В якості високоякісних карнавальних накладних борід і справжніх реалістичних театральних борід, наші високоякісні накладні бороди у вашому розпорядженні. Так само у нас ви можете купити клей для бороди.

Хотіли б ви бути диким піратом і мати накладну щетину? Немає нічого простіше, тому що великі бороди можуть бути без проблем приклеєні до вашої особи. Карнавальні бороди надають характер особі, веселощі з трансформацією. Накладна борода змінить вас, і ви можете весь вечір бути чоловіком зі щетиною

Де купити чоловічий перуку бороду і вуса

На цій сторінці зібрані найкращі пропозиції. Накладні бороди зроблені вручну, що легко укладаються і добре склеюються і реалістичні як справжні.

Пропозиція варіюється від класичних борід і вусів і бакенбардів до накладних брів. Бороди вуса і брови пропонуються в різних формах і кольорах. Тим не менш, вони можуть бути пофарбовані, вирізані і стилізовані за бажанням. Правильний клей для шкіри і засіб для видалення має важливе значення.

Натуральна накладна борода грим

Борода та вуса не хочуть проростати, що б ти не робив? Хотіли б випробувати, як це носити стрижену чоловічу бороду? Наші реалістичні накладні бороди будуть доречні на кожній вечірці або як кращий грим  в якості маскування, бороди з нашого інтернет-магазину відмінно підходять! Покажіть, наскільки універсальними можете бути з цими вусами і бородою, і здивуйте всіх своїм власним стилем щетини для зйомок!

Професійна накладна борода

Для того, щоб зробити образ дійсно оригінальним, необхідна професійна борода! Накладні бороди - це просто частина багатьох професійних образів, будь то карнавальна або весела тематична вечірка або бородатий алкаш зі щетиною. Натуральна накладна борода - це, в основному, бороди, які можна наклеювати і легко причепити з допомогою клею для шкіри. Таким чином, накладні бороди залишаються там, де вони повинні триматися весь день.

Театральні накладні вуса і борода (перуки вуса бороди)

Справжні театральні накладні вуса з натурального волосся (професійні накладні вуса) купити в Києві. Після успішного використання можна легко видалити ці театральні реалістичні накладні бороди і вуса, а також театральні бакенбарди або брови, які змусять усіх дивуватися! Наш магазин перук пропонує вам величезний вибір вусів, бороди та брів і необхідні аксесуари для них як клей або скотч (клейка стрічка) Театральні "Козацькі вуса" в дорозі.

Накладні брови

Накладні брови (перуку для брів) — це професійний грим справжні накладні вироби з натуральних волосся зроблені в ручну. Ви можете купити накладні брови (перуку для брів) в нашому інтернет-магазині перук! Будь то тонкі чорні брови або широкі коричневі або русяве, всі накладні брови можуть бути доставлені по Україні за 1-3 дні, в Москву доставка 14 днів

Накладна борода і бакенбарди

Накладна борода і бакенбарди — ідеальні аксесуари для реалістичного професійного образу чоловіка з щетиною. Яка б маскування була без вусів, борід і бакенбардів. З допомогою цих аксесуарів ви можете приховати своє обличчя, щоб ніхто не міг вас так легко дізнатися. Накладні професійні вуса і бороди роблять ваш грим ідеальним. Залежно від способу підходять різні бороди, вуса і бакенбарди. Вуса з борідкою добре поєднуються з піратським костюмом. Кінці вусів стосуються початку цапиної борідки. Рот пірата обрамлений двома бородами. Ситуація для китайської бороди інша, вони носять вузькі вуса, кінці звисають до підборіддя і у шейха є вуса і досить коротка цапина борідка. Хочете одягтися як рокер і зробити дикий вид з щетиною, який відповідає вашому костюму. Чи може борода Чарлі Чапліна тонка і маленька, прикрашена тільки маленькими вусами. З костюмом Вікінга Велкана ви можете бути визнані варваром з брутальною бороді. Густа руда борода більше підходить для вікінгів, як варіант для варварів ви можете вибрати коричнево-сіру.

Де придбати накладну бороду?

Купити вуса і бороду (накладні професійні) можна на нашому сайті, доставка по всій Україні за 1-3 дні. Доставка в Москву і Росію, Ппр-Султан і Казахстан, Мінськ і Білорусь, Варшаву і Польщу, Ташкент і Узбекистан, Єрусалим і Ізраїль, Берлін і Німеччина, Баку і Азербайджан, Кишинів і Молдова, Вільнюс і Литва, а також інші країни близького зарубіжжя доставка буде від 5 днів. Навіть якщо ви знаходитеся в Москві і не можете знайти товар або  Московські ціни в 3-7 разів дорожче, купіть у нас і ми доставимо видання в Москву за 14 днів.
Бороди і бакенбарди також носять діди. Згадай Хайді Альмохи з його білою довгою бородою. У нас також є відповідні карнавальні бороди для цього, такі як сіра повна борода для шоу. Інший відомий чоловік, який любить носити бороди і бакенбарди - це Авраам Лінкольн. Ваша маскування ідеально поєднується з відповідною реалістичною накладною бородою з натуральних волосся як у Лінкольна з чорним циліндром. Ймовірно, найвідомішим носієм бороди і бакенбардів є Елвіс Преслі. Його бакенбарди поширюються майже до куточків рота. Якщо ви хочете одягтися як Елвіс, вам безперечно потрібна правильна реалістична накладна борода. Професійна накладна борода і бакенбарди в основному потребують клеї для перуки і прикріплюються мастичным клеєм для шкіри. Перш ніж використовувати його на обличчі, ви повинні перевірити, чи можете ви це переносити, немає алергії або непереносимості. Щоб повірити, покладіть трохи у згин ліктя і почекайте трохи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner