Кошик
319 відгуків

Перуки Україна

+380 (96) 999-74-09
📱 Киевстар (+Viber)
+380 (93) 594-05-11
☎️ Life cell

Пром Оплата

Пром Оплата

Ми стали однією із 100 компаній (на Prom ua більше 100 000 компаній, які не отримали цю функцію, з-за різних чинників: погане обслуговування, рейтингу, поганих відгуків ...), які беруть участь у бета-тестуванні нової онлайн-оплати на Prom.ua — Пром Оплата (Prom Платіж).
Пром оплата: безпечно і без переплати за наложку

 

Що таке Пром Оплата?

«Пром Оплата» — це новий безпечний спосіб онлайн-оплати банківською картою на Prom.ua платіж проводиться моментально. Його головне завдання — налагодження взаємовідносин між продавцями і покупцями. Яким чином? Почуття безпеки — одна з головних мотивацій для покупки, особливо онлайн. Цей спосіб оплати захистить гроші покупця і стане гарантом укладення безпечної угоди між продавцем і покупцем на території Prom.ua.

Пром Оплата— це як післяплата чи безпечна угода, покупка без ризику, але набагато безпечніше і зручніше, це новий рівень безпеки в інтернет середовищі, покупці проводять платіж і не турбуються шахрай це чи ні, у будь-якому випадку гроші їм повернутися якщо угода не відбудеться.

«Prom Оплата» — новий спосіб інтернет-оплати товарів покупцями, підключається продавцями в Маркеті додатків. ... «Prom Оплата» дозволяє приймати оплату від покупців під час замовлення. Гроші надходять на рахунок продавця тільки після огляду і коли забирається посилку з пошти. З'явилася можливість створити інтернет магазин з онлайн оплатою з нуля і вам не потрібні послуги зі створення (реєстрації) інтернет магазину!

Хороша новина: При оплаті через пром плата, оплачує Комісію Prom.ua! Дивіться відео!

Як буде виглядати Prom Оплата для продавця і покупця?

  • В маркеті продавець підключає веб-додаток «Prom Оплата» з доставкою «Нова Пошта». Додаток «Покупка без ризику» автоматично відключиться протягом 2-х днів. Пром Оплата (Prom платіж) це вдосконалена версія безпечної угоди. Новий спосіб онлайн-оплати — переосмислена і поліпшена «Покупка без ризику»
  • «Пром Оплата» (Prom Платіж) доданий в корзину продавця, каталог, на картку товару і на сайт.

Оплата Пром платіж

Що відбувається далі:

  • Покупець сам або з допомогою продавця вибирає спосіб оплати при замовленні - «Пром Оплата» (Пром Платіж).
  • При оформленні замовлення вводить свою карту. У цей момент сума замовлення знімається з карти і зберігатися у партнера Prom ua на транзитному рахунку, який отримав сертифікат PCI DSS та пройшов аудит.
  • Продавець отримує замовлення, перевіряє наявність і генерує ЕН у замовленні або вручну вносите у кабінеті компанії. Це необхідно, щоб після отримання замовлення клієнтом, гроші надійшли на рахунок продавця.
  • Покупець забирає у відділенні посилку, а продавець отримує гроші протягом 3-х банківських днів

Питання про Пром Оплата?

Швидше за все вони у вас будуть. Задайте їх сюди prompay@prom.ua або телеграм-групі (https://t.me/joinchat/CHEnFxbasvnU9v9pvvuDUQ), де вам дадуть відповідь розробники. Вони дуже чекають. Нагадаємо, що менеджер і служба підтримки ще не зможуть проконсультувати про бета-тесту Пром Оплата (раніше Пром Платіж). Тому, якщо ви зіткнетеся з якоюсь незрозумілою ситуацією під час оплати чи доставки, також пишіть сюди prompay@prom.ua. Тут все розберуть і допоможуть.

Як підключити пром Оплату?

Найпростіший спосіб зараз це зателефонувати менеджеру і попросити щоб підключили або почекати коли всім підключать.

На початку 2020 року (можливо раніше) Prom замінить безпечну операцію на Пром Оплата автоматично. Чому Пром Оплата не запускають масово перед найбільшим сезоном Нового року? Якщо запустити нововведення перед великим сезоном, то це може багатьом не сподобається і клієнти просто підуть.

 

Пром Оплата: оплачувати через Prom Оплату (пром платіж)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner