Накладка топер із натурального волосся чорний натуральний. З імітацією шкіри голови, з чубом

-5%
- Готово до відправки
- Код: чорна з чуб. 35 см.
10 000 ₴
9 500 ₴
+380 (96) 999-74-09
📱 Київстар (+Viber)
- +380 (93) 594-05-11☎️ Life cell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
✔️Дуже легка невагома накладка (з повною імітацією шкіри, на шовку). Ви її навіть не відчуєте 😍👌🏼 Підійде для того, щоб приховати відрослі корені, залисини. Має натуральний вигляд, як своє рідне волосся і пробір, ніби шкіра голови (шовкова основа), його можна змінювати в будь-якому напрямку. Гарної якості. Можна вирівнювати праскою, сушити феном, завивати плойкою. Температура впливу від 120 до 166 градусів. Можна стригти, фарбувати та тонувати, укладати.
Накладка також підійде для людей:
- 📌з алопецією
- 📌із залисинами
- 📌 рідкісне тонке волосся
- 📌 людям із сивиною
Опис накладки:
- 💎Натуральне волосся
- 💎Довжина волосся 35 см.
- 💎Розміри 10 * 12 см.
- 💎Відтінок: чорний натуральний, на сонці буде як темно коричневий
Багато накладок плутають з T-Parting (Типатинг), накладка трохи схожа на тепатинг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КНР |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Накладка |
| Матеріал | Натуральне волосся |
| Тип натурального волосся | Азіатські |
| Структура волосся | Пряме |
| Стрижка | Середня |
| Довжина | 35 мм |
| Проділ | Змінюється в будь-якому напрямку |
| Чубчик | Пряма |
| Колір волосся | Чорний |
| Колір волосся | Однотонне фарбування |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | |
| Довжина від потилиці до чола | 10 мм |
| Довжина від скроні до скроні по чолу | 12 мм |
- Ціна: 9 500 ₴












