Канекалон омбре блон рожевий і блон синій, як волосся Харлі Квінн. Канекалон на образ Харлі.

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: канекалон 2 шт.(В32, В33)
260 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 999-74-09
📱 Київстар (+Viber)
- +380 (93) 594-05-11☎️ Life cell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Два канекалони для образу Харлі Квінн (2 шт. в одному комплекті)
Опис:
▷ Довжина волокна: 60/120 см
▷ Вага: 100 г
▷ Волокно фібра
▷ Відтінок: омбре.
volosy.np ПОДПИШИСЬ!!! наш инстаграм.
З канекалоном найчастіше роблять такі зачіски:
- афрокосички
- французькі косички
- дреди
- звичайні косички
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оригінал |
| Країна виробник | Китай |
| Вид матеріалу для нарощування та плетіння волосся | Аксесуари для плетіння волосся, Канекалон |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Застосування | Холодна технологія |
| Характеристики матеріалу, засобу для нарощування та плетіння волосся | |
| Колір волосся | Блондин |
| Тип волосся | Штучні |
| Об`єм | 0 мл |
| Вага | 100 г |
| Діаметр | 5 мм |
| Термін придатності | 60 міс |
| Довжина волосся | 60 см |
| Колір волосся | Омбре |
| Структура | Хвилясті |
| Вид | Дитяче волосся |
| Характеристики інструменту для нарощування волосся | |
| Довжина мережевого шнура | 0 м |
| Вага інструменту | 100 г |
| Потужність | 0 Вт |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Тефлонове покриття | Ні |
- Ціна: 260 ₴





